...pretože zásadovo dýchame, žijeme i milujeme ! (3.časť)

Autor: Linda Bobocká | 17.2.2016 o 8:16 | Karma článku: 2,85 | Prečítané:  192x

Editu na ňom v prvom rade do vlhkejších vibrácií dostávali jeho oči a hĺbka pohľadu. Mal v nich všetko napísané, a vnímavý človek to prečítal. Oblečenie bolo prispôsobené jeho postaveniu...

Editu na ňom v prvom rade do vlhkejších vibrácií dostávali jeho oči a hĺbka pohľadu. Mal v nich všetko napísané, a vnímavý človek to prečítal. Oblečenie bolo prispôsobené jeho postaveniu. Proste fešák – voňavý, upravený, galantný.... 
Bozkával sa jemne, ale pritom účinne a ňou vtedy lomcovali presne tie pocity, ktoré mali dlhodobú absenciu.
Krátko pred šestnástou hodinou sa vybrala na toaletu upraviť make-up. Zitka – nervozitka robila svoje a keď nechtom z akrylu narazila do umývadla od bolesti skrýkla. „Do riti!“ áno, áno na dámu sa to nepatrí, ale v určitých situáciách sa tomu neubránime. A tie, ktoré už mali nalepenú takúto nádheru dodávajúcu šmrnc ručičkám, presne vedia o akú bolesť ide!
Upravená, navoňaná – proste prichystaná odkráčala zo svojej kancelárie. Jej ladná chôdza donútila nejedného muža otočiť hlavičku a v duchu mať tú „povestnú pesničku!“. Na vrátnici pozdravila milého kolegu a smerovala k autu.
Zazvonil jej telefón. Volal jej manžel.  Vedel, že dnes má schôdzku ohľadne svojho ďalšieho putovania. Už dlhšiu dobu zvažovala doviesť svoj sen k realite. Túžila mať malú útulnú kaviareň. Oficiálna verzia dnešnej večernej absencie v domácnosti znela ako pracovné stretnutie. V skutočnosti sa však chystala okúpať v jazere spomienok s Borisom.
Dorazila na miesto. Na okraji mesta pri lesíku,  tam, kde kedysi. Bol už na mieste a jej sa to páčilo! Ale to asi každej žene, keď muž je presný. Zbadala ho, ale nevystúpila z auta. Rozmýšľala... nechcela si znova ublížiť! Opäť sa vrátiť k tým preplakaným nociam, rozmýšľaniu o možnom i nemožnom? Zvažovala, no po chvíli  už kráčala v ústrety mužovi, ktorý jej otvoril 13. komnatu. Bola odhodlaná mu „naložiť“ za to, že ju bez vysvetlenia nechal tak, a ona si musela sama poradiť! Bol zmenený... Tie oči už skrývali čosi „tajomné“a jej to neuniklo. Vrúcne sa objali. V objatí býva neraz neopísateľná hodnota. Je to prejav, ktorý prináša pocit, že tomu druhému záleží. V tomto bolo toho ešte  oveľa viac. Objatie milencov po dlhšom čase, nebýva vždy jednoduché. Cítila jeho chvenie a mimovoľne si vzdychla. V tom vzdychu bolo všetko nazbierané za tie roky čo mu chcela pred pár minútami vykričať.  A bolo po hneve! Šálka čaju im v sychravom jesennom počasí padla vhod! Kráčajúc z kaviarničky si vymieňali hrejivé bozky roztápajúce ľady čo medzi nimi zamrzli. Zviezli sa v jeho aute k nemu domov. Už nebýval v paneláku na piatom poschodí. Mal krásny domček s obrovskou záhradou. Žil v ňom sám! Všade mal poriadok. Organizovanie mu šlo. O domácnosť sa mu starala gazdiná, ktorá 3x týždenne poupratovala, no a  tie zvyšné dni udržiaval všetko v rovine znesiteľnosti! Vyzuli sa.  Nečakal a automaticky jej pomohol so sakom. Porozhliadla sa a pochválila kvalitný výber nábytku a doplnkov. Mal vkus. Bol taký. Vo všetkom si vyberal „šmrncovky“.  Sadol na gauč do priestrannej obývačky a ona sa schúlila k nemu. Hladil jej vlasy, upokojovalo ju to a užívali si vzájomnú blízkosť v tichu. Vydržali takto dlho! Potom  sa rozhovorili... Každý otvoril zo seba to svoje. Pri téme o manželovi zosmutnela. Chytil jej ruku a nežne jej ju hladil. Pozreli si do očí. Vedeli to...V ten večer si vzájomnú blízkosť prejavili hneď niekoľkokrát...dal jej presne to, čo jej doma chýbalo. Niežeby to vycítil, on to vedel, pretože akosi poznal Petra. Nežné bozky po celom tele ju rozochveli. Triasla sa túžbou splynúť v dokonalé dielo.
 Hladkal jej chrbát a jemne bozkával šiju. Rozplakala sa...Obom im to chýbalo a vystupňovalo to v nich žiadostivosť! Zodvihla sa a uprený pohľad do očí roztočil hru s jasným koncom, ale s nejasným priebehom. Postupnosť, ktorou kráčali im aj v oblasti sexuality priniesla dokonalý súzvuk. Čas mu neublížil. Vzdychala a zvíjala sa v milostnom kŕči...Robili to na sedačke, na linke, zakončili v spálni, kde jej venoval hrejivý zázrak života na podbruško. Po vzájomnom kúpeli tiel si dopriali aj ozajstnú sprchu. Vedela, že „víza“ jej končia a musí ísť naspäť do reality, ale neponáhľala sa, bola v eufórii!! Prúdom vody si nechali masírovať telá a vzájomne sa ohrievali. Pri obliekaní šiat jej prišlo ľúto. Zas oddíde a ona bude cítiť prázdnotu. Presne tieto pocity mávala po každom spoločnom stretnutí. Čas strávený v jeho prítomnosti ju však dokázal naplniť natoľko, že jej to za to stálo. Hoci si plne uvedomovala, že po vyprchaní eufórie na ňu príde tlak v podobe sĺz za neopísateľným stavom, šla do toho s tým vedomím, že tentokrát to ustojí. No cítila, že už teraz jej chýba.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

V jadre Únie už sme, je na Ficovi, čo ďalej

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?